МИ РОЗУМІЄМО МОЖЛИВОСТІ І ПОТРЕБИ НАШИХ КЛІЄНТІВ, ТОМУ ПІДБЕРЕМО ПОСЛУГУ САМЕ ДЛЯ ВАС. РОЗРОБИМО ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПЛАН І БУДЕМО З ВАМИ НЕ ТІЛЬКИ ПІД ЧАС ПРОЄКТУ, АЛЕ І ПІСЛЯ ЙОГО ЗАВЕРШЕННЯ.

РАЗОМ З НАМИ ВИ НАВЧИТЕСЯ ЛЮБИТИ СВОЮ РОБОТУ І СВІЙ ПРОДУКТ, ЩОБ ПРОДАВАТИ БІЛЬШЕ І КРАЩЕ!
→ ПОСЛУГИ
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Якщо продажі і доходи вашої компанії падають, ви не знаєте як збільшити прибуток та як підвищити ефективність своєї роботи – отримайте рішення на особистій консультації з Вадимом Марценком. Після консультації у вас буде готовий алгоритм дій по вирішенню будь-якого завдання в продажі та у бізнесі в цілому.
Детальніше →
ПОГЛИБЛЕНИЙ АУДИТ
Ми проведемо оцінювання вашого відділу продажів: проаналізуємо дзвінки і листування менеджерів, перевіримо воронку продажів, внутрішню документацію і мотивацію кожного співробітника, позначимо всі проблемні точки і зони росту. На основі поглибленого аналізу ми розробимо для вашого відділу продажів стратегію розвитку, яка гарантовано збільшить ваш прибуток.
Детальніше →
СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ВІДДІЛУ ПРОДАЖУ
Ми проведемо інтерв'ювання співробітників, створимо вашу Корпоративну Книгу Продажу, пропишемо усі регламенти, посадові інструкції, алгоритми взаємодії відділів, скрипти і сценарії зустрічей та розмов. Впровадимо їх і навчимо менеджерів користуватися отриманим матеріалом.
Детальніше →
НАПИСАННЯ І ВПРОВАДЖЕННЯ СКРИПТІВ
Ми прослухаємо дзвінки менеджерів з продажу та на їх основі пропишемо правильні скрипти продажу – сценарії розмов. Впровадимо їх та навчимо використовувати отримані скрипти у вашому відділі продажу без стресів і спротиву.
Детальніше →
КОРПОРАТИВНІ ТРЕНІНГИ З ПРОДАЖУ
Ми створимо програму індивідуально для вашої компанії, враховуючи всі особливості і специфіку вашого товару. Підвищимо мотивацію співробітників відділу, навчимо кращим технікам продажу, відпрацюємо заперечення, прокачаємо командоутворення.
Детальніше →
SUPER SALES GAME
Перша у світі настільна гра з продажу! Дозволить вам краще продавати ідеї, товари або послуги, прокачає навички продажу і навчить правильно ставити запитання.
Детальніше →
ГОТОВІ ЗБІЛЬШИТИ ПРОДАЖІ?
Залиште заявку і ми зв'яжемося найближчим часом
КОНТАКТИ
  • +38 093 00 77 220
  • sales@martsenko.com
_________________________
Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся з обробкою персональних даних
© Школа Продаж Марценко
Made on
Tilda