ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Згідно з чинним законодавством України, Адміністрація відмовляється від тих тверджень і гарантій, які можуть передбачати двоякі поняття про послуги, що надаються, а також відмовляється від відповідальності за вміст сайту і використання даних, розташованих на ньому.

Адміністрація Сайту за жодних умов (навіть у випадку повідомлення) не несе відповідальності перед будь-якою зі сторін за наступне:

1. усілякий (прямий, непрямий, особливий і опосередкований) збиток, який може бути нанесений шляхом використання інформації, розміщеної на сайті;
2. за дані на інших сайтах, що містять гіперпосилання цього сайту;
3. поява залежності, зменшення продуктивності, звільнення, зниження трудової активності, відрахування з навчальних закладів, призупинення господарської діяльності та інших упущених вигод.
4. втрата або пошкодження програм або будь-яких інших даних з Вашого комп'ютера, отримання дефектів Вашої системи, набуття комп'ютерних вірусів, системних збоїв.

Користувач заздалегідь погоджується з тим, що спірні ситуації, які виникатимуть, будуть вирішені відповідно до норм українського права.

Користувач заздалегідь погоджується з тим, що закони і норми про захист прав споживачів не можуть бути застосовані до використання Сайту, через відсутність на ньому відплатних послуг.

Використовуючи даний Сайт, Ви погоджуєтесь з положеннями «Відмови від відповідальності» і даних Правил, а також розумієте повну міру відповідальності, яка може бути покладена на Вас.
КОНТАКТИ
  • +38 093 00 77 220
  • sales@martsenko.com
_________________________
Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся з обробкою персональних даних
© Школа Продаж Марценко
Made on
Tilda