ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Захист Ваших персональних даних дуже важливий для нас. Наша мета в тому, щоб Ваша робота приносила Вам користь і задоволення, і у Вас завжди була можливість використовувати величезний об'єм інформації, яка є в Інтернеті.

Особиста інформація, вказана Вами на сайті при реєстрації, використовується виключно у Ваших інтересах, тобто для того, щоб ми могли враховувати Ваші потреби при наданні послуг. Така інформація не передається і не надається третім особам.

ЯКІ ДАНІ НЕОБХІДНІ:
В момент залишення заявки необхідно вказати в реєстраційній формі Ваше ім'я, номер телефону і E-mail.

МЕТА ЗБОРУ ДАНИХ:
Ваше Ім'я застосовується для особистих звертань до Вас, e-mail необхідний для надсилання комерційних пропозицій і умов співробітництва, а номер телефону для зв'язку з Вами.

Вказана Вами інформація за жодних умов не передається третім особам, крім випадків, передбачених законодавством. Ця інформація зберігається на захищених серверах Tilda і використовується відповідно до його політики конфіденційності.

СПОСОБИ ЗАХИСТУ ОСОБИСТИХ ДАНИХ:
Для захисту Вашої особистої інформації, вказаної на нашому сайті, ми використовуємо різноманітні заходи безпеки: адміністративні, технічні та управлінські. Також ми притримуємося різноманітних міжнародних стандартів контролю, які спрямовані на роботу з особистою інформацією.

Кожен співробітник, який працює в нашій Компанії, ознайомлений з нормами, інструкціями контролю і Сповіщенням про конфіденційність. І, незважаючи на те, що ми намагаємося убезпечити Ваші особисті дані, все ж рекомендуємо Вам самим вжити всі необхідні заходи безпеки під час знаходження в Інтернеті. Наш веб-сайт захищений від несанкціонованого використання вказаної Вами інформації, однак, ми не можемо гарантувати, що наші запобіжні заходи попередять незаконний доступ до цієї інформації хакерів інших організацій.

У разі якщо ця політика конфіденційності буде змінена, Ви зможете про це дізнатись, прочитавши інформацію на цій сторінці.

З будь-яких запитань, які у Вас виникнуть, зв'язуйтесь з адміністратором сайту, написавши йому листа на e-mail: sales@martsenko.com

КОНТАКТИ
  • +38 093 00 77 220
  • sales@martsenko.com
_________________________
Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся з обробкою персональних даних
© Школа Продаж Марценко
Made on
Tilda