ЗГОДА З РОЗСИЛКОЮ

Заповнюючи реєстраційну форму на цьому сайті, Ви висловлюєте свою повну згоду з політикою конфіденційності. А також, даєте згоду на те, що ми маємо право розголошувати зазначені Вами особисті дані в наступних випадках:

  • За Вашою згодою. Всі інші випадки передачі особистої інформації третім особам передбачають запит Компанії на згоду клієнта. Наприклад, Наша Компанія реалізує спільну пропозицію з третьою стороною, запросивши дозвіл у клієнта на використання особистої інформації.
  • Компаніям, які працюють від нашого імені. Ваша особиста інформація частково може бути розкрита в ході співпраці з іншими компаніями, які можуть виконувати від нашого імені завдання бізнес-підтримки. Ми вимагаємо, щоб компанії-партнери використовували особисту інформацію наших клієнтів тільки в рамках і вимогах договору. Цим компаніям заборонено передавати Вашу інформацію третім сторонам в будь-яких ситуаціях, крім випадків, коли це необхідно для виконання умов договору. Такими договорами бізнес-підтримки можуть регулюватися: виконання замовлень, видача бонусів і призів, проведення опитувань, реалізація заявок і управління інформаційними системами. Також нами розкривається неперсоніфікована узагальнена інформація при виборі постачальників послуг.
  • На партнерських сторінках або таких сторінках, що спільно позиціонуються. Наша Компанія може надавати інформацію компаніям-партнерам, з якими вона організовує реалізацію спеціальних пропозицій і заходів щодо просування товарів і послуг на сторінках, які спільно позиціонуються. При запиті Ваших анкетних даних на подібних сторінках, Вам обов'язково буде виведено попередження про передачу особистої інформації. Наші партнери застосовують надану Вами інформацію згідно з повідомленням про конфіденційність свого сайту, ознайомитися з яким можна на сайті перед наданням будь-яких особистих даних.
  • Правоохоронним органам. Без Вашої згоди особиста інформація може бути розкрита третім особам з таких причин: для попередження порушення законодавства, відповідно до нормативно-правових актів або постанов суду, для участі в урядових розслідуваннях, надання допомоги в запобіганні шахрайства, захист прав Компанії або її дочірніх підприємств.
Та особиста інформація, яка була вказана Вами при реєстрації на Сайті, в будь-який момент може бути змінена або видалена з нашої бази на першу Вашу вимогу. Для цього зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовуючи контактну інформацію, розміщену у відповідному розділі сайту.
КОНТАКТИ
  • +38 093 00 77 220
  • sales@martsenko.com
_________________________
Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся з обробкою персональних даних
© Школа Продаж Марценко
Made on
Tilda